Title: Portrait of a woman
Medium: Gouache on paperboard
Size: 7 ¼” x 6”; 18.5 cm x 15 cm
Provenance: Drouot, 1998
Estimate: $300 – $400
Bought in
Title: Portrait of a woman
Medium: Gouache on paperboard
Provenance: Drouot, 1998
Estimate: $300 – $400
Bought in
Leave a Comment